ODSZEDŁ NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ. NA ZAWSZE POZOSTANIE W NASZEJ PAMIĘCI

ODSZEDŁ NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ. NA ZAWSZE POZOSTANIE W NASZEJ PAMIĘCI

Z głębokim żalem przyjęliśmy dzisiaj informację, iż odszedł od nas insp. w stanie spoczynku Dariusz Krzesicki, były Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu. Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec w imieniu własnym, kierownictwa mazowieckiego garnizonu Policji oraz wszystkich policjantów i pracowników Policji składa rodzinie oraz bliskim wyrazy współczucia.

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. mazowieckiego w Radomiu wyraża przeogromny żal i współczuje rodzinie Komendanta Darka.

Inspektor Dariusz Krzesicki służbę w Policji rozpoczął 30 lat temu. W 1991 r. ukończył studia z zakresu ekonomii, a w 2007 r. studia z zakresu audytu i kontroli w administracji rządowej. Przez większość swojej policyjnej kariery związany był z komórkami organizacyjnymi właściwymi do spraw kontroli. Od 2016 r. przez trzy lata pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kontroli w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. W kwietniu 2019 roku Komendant Główny Policji powołał go na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu i przez trzy kolejne lata nadzorował pion logistyki. Inspektor Krzesicki był wielokrotnie odznaczany, m.in. Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, Złotą Odznaką Zasłużony Policjant czy Brązowym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju.

W kwietniu tego roku odszedł na emeryturę.

Kierownictwo mazowieckiego garnizonu Policji, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

„Nie ma nic bardziej bezwzględnego od śmierci i nic bardziej bolesnego od ostatniego pożegnania…”

Zostaw odpowiedź