MUNDUROWI Z GOSTYNINA ZEBRALI PONAD 23 TYS. ZŁ NA LECZENIA „JAGODY”

W niedzielę (11.12) w hali sportowej MOSiR w Gostyninie odbył się charytatywny turniej piłki nożnej służb mundurowych organizowany przez związki zawodowe gostynińskich policjantów NSZZ Policjantów pod hasłem „Niebieski Mikołaj – Gramy dla Jagody”. Celem było zebranie środków na leczenie policjanta oraz mieszkańca powiatu gostynińskiego Łukasza Jagockiego. W trakcie turnieju zebrano ponad 23 tys. zł na leczenie Łukasza. Dziękujemy!

Organizatorzy turnieju zagwarantowali wiele atrakcji dla wszystkich. którzy odwiedzili halę sportową. Goście mogli zjeść wspaniałe potrawy oraz słodkości przyrządzone przez koła gospodyń wiejskich oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. Dla najmłodszych naszych gości przygotowane były zajęcia z animatorem dla dzieci oraz udotepniona przez jednego ze sponsorów fotobudka 360. Ponadto w trakcie przerwy na hali wystąpiły mażoretki „ Libra” z Gostynina, których występ cieszył się ogromny zaciekawieniem.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn służb mundurowych. Poniżej kwalifikacja  końcowa trzech najlepszych drużyn turnieju.

I miejsce drużyna z  KMP we Włocławku

II miejsce drużyna KOZZD w Gostyninie

III miejsce drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie

Wszystkim gratulujemy.

W imieniu organizatorów oraz Łukasza i jego rodziny dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc oraz wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce pieniędzy na Łukasza.

Jeszcze raz dziękujemy

Fot. arch. GostyninInfo

Autor: mł. asp. Paweł Klimek

źródło: KWP z/s w Radomiu

Zostaw odpowiedź