ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI ZS. W RADOMIU

Wczoraj na strzelnicy KMP w Radomiu odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu. Do udziału w zawodach zgłosiło się 20 drużyn reprezentujących wydziały Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, SPPP w Radomiu i Płocku oraz NSZZP Województwa Mazowieckiego. Drużyny składały się z trzech zawodników wśród, których był kierownik lub zastępca kierownika komórki organizacyjnej.

Zawody miały na celu doskonalenie umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy, wymianę doświadczeń z zakresu strzelectwa policyjnego, współzawodnictwo wśród funkcjonariuszy biorących udział w zawodach, jak również integrację środowiska policyjnego.

Zawody otworzył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł. insp. Dariusz Krzesicki. Po zaciętej sportowej rywalizacji w dwuboju strzeleckim w klasyfikacji indywidualnej kobiet I miejsce zajęła podinsp. Aneta Pawlińska, II miejsce asp. Anna Garbacz, a III zajęła sierż. szt. Aleksandra Calik. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn I miejsce wywalczył kom. Robert Błachnio, II miejsce zajął podinsp. Paweł Fidos, a III miejsce zajął podinsp. Witold Krawczyk.

Natomiast w rywalizacji drużynowej I miejsce wywalczyła drużyna pionu kryminalnego KWP zs. w Radomiu, II miejsce zajęła drużyna Wydziału Kontroli KWP zs. w Radomiu, natomiast na III stopniu podium stanęła drużyna SPPP w Płocku.

Gratulacje, puchary, statuetki, dyplomy oraz drobne upominki zwycięzcom wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł. insp. Dariusz Krzesicki w asyście Zastępcy Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP zs. w Radomiu nadkom. Agnieszki Garbarczyk i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP Województwa mazowieckiego w Radomiu Dariusza Brzezickiego.

Zawody zorganizował Wydział Kadr i Szkolenia KWP zs. w Radomiu a współorganizatorem był NSZZP Województwa Mazowieckiego.

Na zakończenie zawodów Przewodniczący NSZZP Województwa Mazowieckiego wręczył Brązową ODZNAKĘ „HONOROWĄ” nadkom. Zbigniewowi Siczkowi z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP zs. w Radomiu, za zasługi i zaangażowanie dla Policji.

Opr. WKiSZ KWP zs. w Radomiu

źródło: KWP Radom

Zostaw odpowiedź