ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ NA NASZ PIKNIK RODZINNY „BEZPIECZNE MAZOWSZE – BEZPIECZNY ROWERZYSTA”

Zapraszamy Was na piknik rodzinny już 26 sierpnia 2023 roku na terenie Parku Przemysłowego w Sokołowie Podlaskim! Start od godziny 11.

Czy mamy na terenie powiatu sokołowskiego młodych miłośników jazdy rowerem? Jeśli tak to świetnie! mamy dla Was wspaniały event! Piknik rodzinny ukierunkowany na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Zaplanowaliśmy dla dzieci:

•konkursy i quizy z wiedzy o ruchu drogowym,

•konkurs plastyczny

•grę terenową, którą zaplanują harcerze z ZHP Hufca Sokołów Podlaski

•pokaz wypadku drogowego przy pomocy Komendy Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim oraz Ratownictwa Medycznego Meditrans

•Stoiska promocyjne Policji, Wojska, Nadleśnictwa, rękodzieła podopiecznych Caritas

•budka 360 stopni

•grill

•pokaz sprzętu

Piknik odbędzie się 26 sierpnia w godz.11-15. Liczymy na Waszą obecność udostępnij post i zaproś znajomych na piknik do zobaczenia.

To wszystko przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego i NSZZ Policjantów przy KPP w Sokołowie Podlaskim.

źródło: KWP Radom