Kolejna promocyjna oferta na wypoczynek w Holiday Park & Resort

Oferta promocyjna przygotowana dla NSZZ POLICJANTÓW na miesiąc marzec -ważna do 27.03.2024.

Zapisz się w Zarządzie Wojewódzkim NSZZ Policjantów woj. mazowieckiego

Opiekun programu :

Robert Król Tel. 882 120 130 nszzp.radom@wp.pl

TERMIN DO DNIA 27.03.2024

Zakupu voucherów można dokonać w trzech pakietach:

Pakiet Brązowy:

Vouchery do wykorzystania w przeciągu 5 lat w terminach:

01 stycznia- 31 maja

1 października – 31 grudnia

W terminach specjalnych takich jak ferie zimowe, majówka, święta itp., do voucherów z pakietu brązowego obowiązują dopłaty wg tabeli poniżej.

Pakiet Srebrny:

Vouchery do wykorzystania w przeciągu 5 lat w terminach:

01 stycznia- 30 czerwca

01 września do 31 grudnia

W terminach specjalnych takich jak ferie zimowe, majówka, święta itp., do voucherów z pakietu srebrnego obowiązują dopłaty wg tabeli poniżej lub można je wykorzystać wg aktualnych promocji

Pakiet Złoty:

Vouchery do wykorzystania w przeciągu 3 lat w terminach:

01 stycznia- 07 lipca

26 sierpnia- 31 grudnia

W przypadku voucherów z pakietu złotego nie ma żadnych dopłat do terminów specjalnych

Poniższe ceny obejmują 6-dniowy pobyt za wszystkie 9 osób w domku (max. 6 os. dorosłych i 3 dzieci) oraz za

tygodniowy pobyt w apartamencie za wszystkie 4 osoby (max 3 os. dorosłe).

Dostępność resortów:

Mielno: 01 kwietnia – 31 października domki i apartamenty

Ustronie Morskie: 01 kwietnia – 31 października domki i apartamenty

Niechorze: 01 kwietnia – 31 października domki i apartamenty, brak restauracji w resorcie

Kołobrzeg: 01 kwietnia – 31 października domki i apartamenty, brak restauracji w resorcie

Rowy: 01 kwietnia – 31 października domki i apartamenty, 01 listopad – 30 marca apartamenty

Pobierowo: 01 kwietnia – 31 października domki i apartamenty, 01 listopad – 30 marca apartamenty

Cieplice Zdrój: całoroczne domki

Cena oprócz 6-dniowego pobytu (5 pełnych dób hotelowych) obejmuje korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji na terenie resortu, m.in.: zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie, jacuzzi, basen kryty i sauny (dostępne w 2 resortach Rowy i Pobierowo), brodzik dla dzieci, zewnętrzna siłownia, boiska, place zabaw, małpi gaj. Przez cały dzień odbywają się programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.

Dostępne są wypożyczalnie rowerów, salony gier, kawiarnie oraz bistro.

Każdy apartament i domek posiadają kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

Istnieje również możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji, które serwowane są w formie bufetu w restauracji w wybranych resortach.

Powyższe ceny nie zawierają opłaty za przygotowanie lokalu: domek 219,99 zł, apartament 179,99 zł którą należy uiścić w momencie rezerwacji wybranego terminu oraz kaucji zwrotnej (750 zł) płatnej 12 miesięcy przed planowanym przyjazdem. Z kaucji można korzystać podczas pobytu w resorcie, płacąc np. za alkohol czy gastronomię w barze bistro, kawiarni.

Przy wyjeździe z kaucji rozliczana jest kwota za zużyte media (średnio w przedziale 30 zł -150 zł za tygodniowy pobyt) oraz opłata eksploatacyjna 2,99 zł lub 4,99 zł os/doba.

Niewykorzystana kaucja zostaje zwracana na konto w przeciągu 14 dni po zakończonym pobycie.

WAŻNE:

1. Aby dokonać zakupu należy kliknąć w powyższy link.
  2. Po kliknięciu otwiera się strona (należy rozwinąć listę do zakupu), na której można wybrać rodzaj i ilość voucherów oraz wpisać swoje dane.

Następnie klikamy przycisk „Kupuję i płacę”, który przekieruje nas do standardowego formularza płatności online;

1. W tym momencie ponosimy jedynie koszt nabycia voucherów, opłatę za przygotowanie lokalu będziemy wpłacać dopiero w momencie rezerwacji konkretnego terminu;
  2. Nie ma ograniczeń ilościowych i w jednej operacji można zakupić dowolną ilość voucherów różnego rodzaju;
  3. Jeżeli nabywamy vouchery dla rodziny, w prezencie dla najbliższych to podając dane wpisujemy imię i nazwisko osoby, która będzie korzystała z vouchera;
  4. Istnieje możliwość otrzymania faktury indywidualnej po uprzednim zaznaczeniu takiej chęci podczas procesu zakupu;
  5. Na wskazany adres e-mail przesyłamy w pierwszej kolejności potwierdzenie zakupu, a następnie dosyłamy elektroniczne kody zamówionych voucherów i na podstawie których można dokonać rezerwacji pobytu.

KUP RAZ – SKORZYSTAJ DWA RAZY (koszt 99 zł za podział vouchera na dwa krótsze pobyty)