Oferta kredytu hipotecznego

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprezentować Państwu specjalną ofertę kredytu hipotecznego na cel mieszkaniowy tzn. budowa / zakup nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.

 

Uczestnikami oferty specjalnej mogą być klienci indywidualni, którzy złożą wniosek o kredyt hipoteczny do dnia 20 lipca  2017 roku (włącznie).  Jednocześnie przynajmniej jeden z kredytobiorców na dzień złożenia wniosku o kredyt hipoteczny nie może mieć więcej niż 35 lat (rocznikowo) i uzyskuje aktualnie średniomiesięczny dochód netto na poziomie min. 1 000 PLN (za 3 miesiące dla umowy o pracę, stosunku służbowego, powołania/wyboru, kontraktu menadżerskiego, za 12 miesięcy dla pozostałych).

 

Warunki skorzystania z oferty:

– minimalna kwota kredytu  100 000 zł

– czas trwania promocji do 5 czerwca 2017 roku do 20 lipca 2017 roku

– minimalny udział własny klienta   20 %

– posiadanie lub założenie rachunku z deklaracją comiesięcznych wpływów w minimalnej kwocie 2 000 zł oraz przystąpienie do programu ubezpieczeniowego jednego z kredytobiorców, składka miesięczna 0,035% salda zadłużenia (wymagane przez 36 m-cy.) W przypadku rezygnacji z ubezpieczenia w okresie 36 m-cy marża wzrasta o 0,1%.

 

Uczestnikom, którzy spełnią warunki uczestnictwa w ofercie specjalnej zostaną przyznane warunki cenowe z jednego wybranego wariantu:

 

Wariant I

prowizja 1,69 %

marża 1,69 %

 

Wariant II

prowizja 0 %

marża 1,90 %

 

Proszę zwrócić uwagę na niskie koszty okołokredytowe. Nawet w przypadku rezygnacji z ubezpieczenia na życie oferta jest bardzo intersująca.

 

Brak innych produktów powiązanych z ofertą jak karta kredytowa czy programy systematycznego oszczędzania.

 

 

Bank nie wymaga przedstawiania historii rachunku osobistego.

 

 

Zapraszam do kontaktu

 

Marek Wierzbicki

 

Wierzbicki

Usługi Finansowo-Prawne

Ul. Mickiewicza 40 lok. 2

01 – 205 Warszawa

tel. 606 412 071

e-mail: biuro@wierzbicki-finanse.pl

www.wierzbicki-finanse.pl