ZWIĄZKOWCY Z RADOMIA OBDAROWALI PACZKAMI POTRZEBUJĄCYCH UCZNIÓW

Przedstawiciele policyjny związków działających w KWP zs. w Radomiu, KMP w Radomiu oraz Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Radomiu obdarowali wczoraj paczkami najbardziej potrzebujących uczniów uczęszczających do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu.

Wczoraj w szkole zagościli związkowi Mikołaje, tj. Przewodniczący Zarządu Terenowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu podinspektor Jacek Sieczkowski oraz Przewodniczący Zarządu Terenowego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu podkomisarz Tomasza Łabys, którzy reprezentowali też Zarząd Terenowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Policjanci przekazali na ręce dyrektor szkoły, Wioletty Mazurek 15 paczek mikołajkowych dla najbardziej potrzebujących uczniów z szkoły.

NSZZ P KWP

źródło: KWP Radom