Prośba o pomoc dla rodziny byłego policjanta

Z przykrością zawiadamiamy, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego zginął nasz kolega, emerytowany policjant Jarek Nowak. Dobry policjant i wspaniały kolega. Poniżej zamieszczamy apel dzieci i znajomych o pomoc.

Proszę, pomóżcie zabrać naszego Tatę w ostatnią podróż do Radomia. Według wyliczeń na chwilę obecną sama opłata za kremację w Stanach Zjednoczonych, sprowadzenie prochów oraz załatwienie wszelkich formalności w USA wynosi około 27.000.00 złotych.

A gdzie jeszcze leczenie szpitalne Mamy w Stanach Zjednoczonych oraz pogrzeb Taty……

Drodzy,

w związku z tragicznym wydarzeniem, które miało miejsce w Stanach Zjednoczonych zbieramy pieniądze, aby opłacić kremację ciała w USA, opłacić przewóz prochów Jarka do Polski oraz opłacić leczenie szpitalne żony Jarka, która przeżyła wypadek ale  z powodu licznych poważnych obrażeń ciała przebywa w szpitalu w USA. Nie jest to mała kwota, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w jej uzbieraniu. Wspólnie pomóżmy zorganizować ostatnią podróż Jarka do Radomia, by mógł spocząć w swoim rodzinnym mieście. Pomóżcie sprowadzić Ojca do swoich dzieci, Syna do Matki, Brata do rodzeństwa,  Przyjaciela do przyjaciół……..

Pod poniższym linkiem można dokonać wpłaty: https://zrzutka.pl/txaf59