VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spławikowym

W dniu wczorajszym zakończyły się VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spławikowym i jednocześnie XV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym. Zawody trwały od piątku do niedzieli, wzięło w nich udział 62 zawodników z całej Polski. Nad wodą pojawili się funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej i Lasów Państwowych. Zawody odbyły się na wodach kanałów Śledziowy i Piaskowy (miejscowość Trzcinisko w woj. pomorskim). Zostały przeprowadzone w dwóch turach z obwiązującym dniem treningu według regulaminu i zasad organizacji sportu wędkarskiego PZW.

Drużynę z Mazowsza reprezentowali funkcjonariusze z Makowa Mazowieckiego w składzie: Marcin Ostrowski, Robert Franciszek Olbryś i Robert Bogdan Olbryś. Kierownikiem drużyny był Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Woj. Mazowieckiego w Radomiu Wojciech Bieniek. Wsparcia naszej drużynie udzielił Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Woj. Mazowieckiego w Radomiu.

Nasza reprezentacja drużynowo zajęła bardzo dobre 8 miejsce wśród służb mundurowych. Indywidualnie Wicemistrzem Polski Policji został Marcin Ostrowski i jednocześnie zajął on 3 miejsce wśród funkcjonariuszy służb mundurowych.

Pogoda i nastroje dopisały, łowisko bardzo przyjemne, chociaż zróżnicowane pod względem warunków połowu. Linia brzegowa jest tam falista. Kanał ma liczne zakręty o dość dużym promieniu. Brzeg jest porośnięty trzciną i roślinnością trawiastą. Przy samym brzegu w wodzie rośnie sporo moczarki oraz rzęsy.

Z dokładnymi wynikami można zapoznać się na stronie: http://www.pwssm.pl/?wyniki,78

Zostaw odpowiedź