V Memoriał Mariusza Gniadka w Mielniku. ZW NSZZP woj. mazowieckiego w Radomiu partnerem turnieju – Kurier Podlaski

3 września o godz. 9.00 na stadionie w Mielniku rozpocznie się kolejny Memoriał Mariusza Gniadka – turniej piłki nożnej poświęcony pamięci funkcjonariusza Straży Granicznej.

Mariusz Gniadek zmarł na zawał serca w czasie meczu piłkarskiego w 2016 roku, rozgrywanego w ramach obchodów 25-lecia Straży Granicznej i 20-lecia Placówki SG w Mielniku.

W tegorocznym turnieju wezmą udział drużyny: KPP Siemiatycze, Nadleśnictwo Nurzec, Gmina Mielnik i Przyjaciele Mariusza, PSG Bohukały, PSG Janów Podlaski, ZW NSZZ Policjantów Radom, IPA Warszawa, Nadwiślański Oddział Straży Granicznej i TK Ubezpieczenia.

Patronem strategicznym jest firma Pronar. Sponsorami: WDB S.A, TK Ubezpieczenia, PECTUR, Wierzbicki Finanse, Nmedia.pl, Broker TLP, Kancelaria Brokerska Bartosz Gałązka, Buzzy Paulina Usowicz – Baranowska, Mundmaster.

Organizatorzy to Gmina Mielnik, GOSiR w Mielniku i Emeryci SG Mielnik. Honorowy patronat sprawuje Komendant Placówki SG w Mielniku. Partnerami organizatorów są Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Radomiu i Zarząd Oddziałowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej.

Patronat medialny Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz.

Każdego roku honorowymi gośćmi są żona i córka Mariusza Gniadka. Od samego początku inicjatorem turnieju, jego dobrym duchem, jest Jarosław Szymański, funkcjonariusz, a dziś emeryt, SG. I – jak się okazało – to na jego wsparcie i kolegów mogła liczyć rodzina, m.in. przy wieloletnim ubieganiu się o świadczenia pieniężne po śmierci funkcjonariusza na służbie, jak również kultywowaniu pamięci o zmarłym.

Autor: J N

Żródło: https://kurierpodlaski.pl/artykul/memorial-mariusza-gniadka/1206798.amp?

Foto: M. Krawczyk/ZO NSZZ FSG przy NwOSG

źródło: zonadwislanski.pl

Zostaw odpowiedź