Teatr Kwadrat z komedią „Tydzień, nie dłużej…” w Radomiu!

Zapraszamy już 26 października 2018r. do Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej

  

Komedia „Tydzień, nie dłużej…” w Radomiu!

ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną… Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i… nieodwracalną?!!!

Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni… PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.

Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego… no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad???

„Tydzień, nie dłużej…” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość… Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość…???

 

OSOBY:

Paul–Andrzej  Nejman
Sophie–Anna  Cieślak
Marc – Paweł Małaszyński

Zapraszamy już 26 października 2018r. do Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej  (ul. Żeromskiego 53, 26-600 Radom). Spektakle odbędą się o godzinie 17:30 i 20:00. 

Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl.
Regularne ceny biletów: 60zł, 80zł, 95zł i 125zł.

Oferta specjalna – bilety niezależnie od strefy 50 zł!

Rezerwacja telefoniczna: 607-907-704.

Rezerwacja mailowa: bow@teatrkwadrat.pl

Organizatorem spektaklu jest Fundacja TKwadrat.

Serdecznie zapraszamy!

image001.jpg

Zostaw odpowiedź