Posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego Forum Związków Zawodowych

W dniach 29-30 listopada miało miejsce posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego Województwa Mazowieckiego Forum Związków Zawodowych połączone ze szkoleniem w temacie Efektywni w dialogu społecznym. Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Woj. Mazowieckiego reprezentowali Robert Król i Wojciech Bieniek.

W trakcie posiedzenia poruszono wiele tematów dotyczących relacji na płaszczyźnie strona służbowa-podwładny. Zagadnieniem najmocniej dotyczącym służb mundurowych, to między innymi projekt zmian w ustawie o związkach zawodowych. Zarząd Wojewódzki Forum udzielił aprobaty akcji zainicjowanej przez Zarząd Oddziałowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej reprezentowany przez Przewodniczącego Roberta Lisa Wyślij świąteczną kartkę do Pani Premier. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi Pani Premier na nierozwiązane od lat problemy w służbach mundurowych.

Policja jest drugim co do wielkości Związkiem zrzeszonym w Forum Związków Zawodowych. Cztery lata temu została podjęta decyzja o jego opuszczeniu. Obecnie znowu jesteśmy członkiem tej organizacji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.