POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ ZŁODZIEJA W SKLEPIE

Dzięki spostrzegawczości i szybkiej reakcji policjanta Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Łosicach został ujęty 71-letni mieszkaniec Łosic, który chwilę wcześniej na terenie jednego ze sklepów ukradł artykuły spożywcze i monopolowe.

Ostatni dzień grudnia była dla większości osób czasem przygotowań do zabawy i powitania Nowego Roku. Tego dnia policjant Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Łosicach miał dzień wolny i robił zakupy w sklepie spożywczym w Łosicach. Wtedy zauważył, że jeden z klientów z wypakowanym artykułami spożywczymi i alkoholem wózkiem zmierza w kierunku drzwi wejściowych. Korzystając z okazji mężczyzna chciał wyprowadzić wózek na zewnątrz. Policjant pozostawił swoje zakupy i podjął pościg za mężczyzną, którego ujął już na parkingu przed sklepem.

Po przekazaniu sprawcy policjantom patrolu interwencyjnego okazało się, że sprawcą jest 71-letni mieszkaniec Łosic, który tego samego dnia okradł już inny sklep w Łosicach. Skradzione produkty wróciły do sklepu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego dalszych lasach zadecyduje sąd.

Autor: sierż. szt. Emilia Matejczuk

Zostaw odpowiedź