Oferta na abonament telefoniczny dla członków Związku z garnizonu mazowieckiego

Szanowni Państwo,

Dziękujemy i cieszymy się ze współpracy, nasze plany abonamentowe coraz częściej są wybierane przez Państwa z czego jesteśmy dumni i staramy się aby oferta była czytelna i przyjazna.

Kierujemy się z informacjami, które ufamy pozwolą na lepsze poruszanie się w naszej ofercie. Nasze plany szyte są dla Państwa grupowo, ale coraz więcej usług pozwala na zapewnienie indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do wczytania, jesteśmy przekonani, że będzie to ułatwieniem w wielu kwestiach.

WAŻNA DECYZJA

Ofertę wybieracie Państwo raz na rok, zmian w planach abonamentowych zgodnie z zamysłem oferty dokonać nie możemy, dlatego tak ważne jest przemyślenie swojej decyzji przy wyborze planu rocznego.

PLANY Z ROAMINGIEM

Plan z roamingiem daje możliwość za DODATKOWYMI OPŁATAMI korzystania z rozmów międzynarodowych w ramach uruchomienia limitu dodatkowego.

Internet za granicą w usługach dodatkowo płatnych jest możliwy do uruchomienia, poniżej przedstawiamy ceny dla wynegocjowanych pakietów internetu w Unii Europejskiej. Uruchamiamy je w ramach jednego okresu rozliczeniowego, tj. od 1-go do ostatniego dnia danego miesiąca :

  1. GB – 15,99 zł
  2. GB – 31,98 zł
  3. GB – 44,28 zł

5 GB – 67,65 zł

W pozostałych kierunkach świata usługi są rozliczane z cennika Orange dla Firm.

PLANY BEZ ROAMINGU

Wybierając plan bez usługi roamingu, otrzymujecie Państwo usługi TYLKO na Polskę, przy wyjeździe za granicę nr pozostaje bez zasięgu.

Z tego planu można wysłać SMS czy MMS międzynarodowy, za który ZOSTANIE NALICZONA OPŁATA, są one również w cenniku Orange dla Firm.

Wszystkie te opłaty zgodnie z §4 obowiązującej Umowy użyczenia ponoszą Użytkownicy, są tam opisane i zachęcamy do wczytania.

OPŁATY I NALICZENIA

Usługi Premium w zamyśle oferty są blokowane, sytuacje z nimi staramy się kontrolować i reklamować do Orange, jednak jeśli ktoś z naszych Użytkowników wielokrotnie- orientując się, że np. dana blokada nie zadziałała, opłaca jakieś usługi numerem telefonu, taka reklamacja NIE JEST UZNANA w Orange, ponieważ Użytkownik nie zgłosił nam tego, a świadomie wielokrotnie opłacił jakieś kwestie potwierdzeniem np. SMS.

Również jeśli Użytkownik ma świadomość, iż opłacony plan danej usługi mu nie pozwala uruchomić, a korzysta z niej dalej, jest to działanie uznane za celowe i takie usługi nie będą podlegać reklamacji.

Uczulamy na takie sytuacje, otrzymując zestawienia odnotowujemy coraz większą ilość takich zdarzeń, które będą rozliczane.

KARTY INTERNETOWE – NOWA OPCJA

Sytuacja na świecie, która powoduje, iż sporo naszego życia przeniosło się do sieci, praca, nauka, zakupy, czas wolny. Nadajniki w wielu miejscach przeszły już odpowiednie serwisy i ich możliwości są coraz większe. Większe są również pobory danych, zachęcamy do ustawiania liczników, odpowiedniego zarządzania platformami typu Netflix, które na poborze danych są oparte.

Udało nam się wynegocjować dodatkowy pakiet, który dla planów internetowych 200 GB możemy dopisać. W ramach pakietu otrzymują Państwo 100 GB w LTE co miesiąc, kosztuje on 6,15 zł za miesiąc, ale uruchomiony musi być zawsze do końca trwania umowy od momentu decyzji. Za cały okres 12 m-cy uruchomienia co miesiąc pakietu jest to kwota 73,80 zł.

NUMERY DO OBSŁUGI

Nasze biuro jest czynne od 8 do 16 od poniedziałku do piątku, wtedy mamy pełną możliwość do systemu zajrzeć i rozwiązywać różne kwestie, awaryjnie oczywiście staramy się Państwa potrzeby realizować w różnych porach. Infolinie Orange są płatne, obsługą kart zajmujemy się tylko my, prosimy zatem na Infolinie nie dzwonić, kwestie puk, poczty głosowej, pakietów, działania kart zgłasza się zgodnie z umową do nas.

Proponujemy kolejny nr do obsługi, poniżej opisy, gdzie najlepiej szukać kontaktu w konkretnych sprawach:

573 449 449 – zamówienia nowe, zachowania numerów, pakiety i limity

504 234 244 – kontynuacje umów, płatności

573 449 447 – kontynuacje umów, sprzęt elektroniczny i akcesoria

573 449 448 – zamówienia hurtowe sprzętu elektronicznego

Wszelkie reklamacje, techniczne sprawy i zamówienia np. pakietów dodatkowych prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro@medianolimit.pl

Zamówienia na nowe numery, zachowania numerów czy karty internetowe realizujemy na stronie www.medianolimit.pl hasłem do strony jest słowo:media

Dziękujemy bardzo za uwagę, serdeczne pozdrowienia do Państwa kierujemy, zapraszamy

Właściciel i Pracownicy Media No Limit

MEDIA NO LIMIT

Adres do korespondencji: ul. Bema 2, 37-100 Łańcut

Adres siedziby: Sonina 464K, 37-100 Łańcut NIP: 8151268348, REGON: 369409157 konto: Bank Pocztowy 42132015374107584720000001 nr tel. 573 449 449 , 573 449 448, 573 449 447 www.medianolimit.pl

Zostaw odpowiedź