Oddawali krew dla potrzebującego policjanta

Prawie 33 litry krwi udało się zebrać dla rannego policjanta z Posterunku Policji w Kazanowie. Policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu serdecznie dziękują wszystkim, którzy odpowiedzieli na ich apel i przyszli oddać krew dla potrzebującego funkcjonariusza.
Dzisiaj (19.04) przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu w godzinach od 8.00 do 14.00 stanął Mobilny Punkt Poboru Krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Radomia. Mając nadzieję, że na apel z prośbą o krew dla policjanta odpowie duża liczba osób, drugi punkt poboru krwi zorganizowano w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu. Na apel licznie odpowiedzieli policjanci, pracownicy Policji, strażacy, przedstawiciele nadleśnictwa oraz innych służb mundurowych. W zbiórkę krwi dla policjanta włączyli się również mieszkańcy powiatu zwoleńskiego i lipskiego. Dzięki tak dużemu zaangażowaniu w pomoc dla rannego funkcjonariusza, który obecnie przebywa w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, udało się zebrać ponad 33 litry krwi. W zbiórce wzięło udział 104 osoby, a 73 osoby oddało krew. Do akcji włączyli się również funkcjonariusze i pracownicy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz  przedstawiciele Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów, którym w dniu 12  kwietnia br. udało się zebrać prawie 11 litrów krwi.
Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu serdecznie dziękują wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę krwi dla ich kolegi Grzegorza.

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.