Obradował Zarząd Wojewódzki

W dniu 13 grudnia w Radomiu miało miejsce posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Woj. Mazowieckiego w Radomiu. Wcześniej spotkało się Prezydium Zarządu, które podjęło decyzje w sprawach m. in.: przyznania medali Za Zasługi dla NSZZP Woj. Mazowieckiego w Radomiu, przyznania dofinansowań dla Zarządów Terenowych w Żyrardowie i Przasnyszu, przekazania pieniędzy do ZW NSZZP Woj. Dolnośląskiego na rzecz rodziny po zmarłym tragicznie policjancie z grupy AT Mariuszu Koziarskim, przystąpienia do struktur organizacji mazowieckiej Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych. Na swoim posiedzeniu Zarząd zatwierdził decyzje Prezydium.

W trakcie posiedzenia Zarządu uroczyście pożegnano wieloletniego Przewodniczącego Zarządu Terenowego w Grójcu Andrzeja Jakubiaka, który odszedł na emeryturę.

W tym samym dniu odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe, na które przybyli między innymi Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu insp. Tomasz Michułka wraz ze swoimi Zastępcami insp. Markiem Świszczem, insp. Kamilem Borkowskim oraz mł. insp. Mirosławem Jedynakiem. Wśród obecnych na uroczystości gości znaleźli się m. in. Komendant Miejski Policji w Radomiu nadkom. Robert Hodio, Skarbnik Miasta Radomia Pan Sławomir Szlachetka, koledzy Przewodniczący organizacji wojewódzkich NSZZ z zaprzyjaźnionych służb Robert Lis i Paweł Wysocki ze Straży Granicznej, Dariusz Łazarczyk ze Straży Pożarnej. Swoją obecnością uroczystość uświetnili również byli członkowie Zarządu Wojewódzkiego Zbigniew Dąbrowski i Anna Walczak.

W podziękowaniu za dobrą współpracę Zarząd uhonorował osoby wspierające działania Związku Medalem za Zasługi dla NSZZP Woj. Mazowieckiego oraz dyplomami okolicznościowymi.

W atmosferę świąteczną wprowadził zebranych kapelan KWP z siedzibą w Radomiu ksiądz Mirosław Dragiel.

Świąteczny klimat wytworzyły również dzieci ze szkoły podstawowej nr 4, które przepięknie odśpiewały pastorałki i kolędy. Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich opiekunkom za wspaniały występ, który bardzo podobał się wszystkim zebranym.

Uroczystość wigilijna została zorganizowana po raz pierwszy wspólnie z Wojewódzkim Zarządem Zakładowym NSZZ Pracowników Policji w Radomiu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.