Mianowanie Komendanta Stołecznego Policji

W Komendzie Stołecznej Policji odbyła się uroczystość mianowania mł. insp. Rafała Kubickiego na stanowisko Komendanta Stołecznego Policji.

Podczas spotkania w Komendzie Stołecznej Policji minister Mariusz Błaszczak przekazał mł. insp. Rafałowi Kubickiemu decyzję o powołaniu na nowe stanowisko. Mł. insp. Kubicki był już pełniącym obowiązki szefa stołecznej policji od 13 marca 2017 r.

– Życzę, aby służba pełniona w tym ważnym miejscu sprawiała Panu satysfakcję. Aby mieszkańcy Warszawy czuli się bezpieczni. Jestem spokojny, że poradzi sobie Pan z tymi obowiązkami. Pańska kariera jest przecież związana ze stolicą – gratulował nowemu komendantowi minister Mariusz Błaszczak.

Mł. insp. Kubicki jest doktorem nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. W Policji służy od 1995 r. W tym czasie pracował m.in. w Oddziale Prewencji i w Wydziale Wywiadowczym Komendy Stołecznej Policji. Od lipca 2015 roku zajmował stanowisko zastępcy komendanta komisariatu policji Warszawa Targówek. Od 2016 r. pełnił funkcję Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.