PILNE!!! APEL O ODDANIE KRWI DLA POLICJANTA

 

 

APEL O ODDANIE KRWI DLA POLICJANTA

 

Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu zwraca się z apelem do wszystkich funkcjonariuszy, pracowników Policji, przedstawicieli innych służb mundurowych oraz mieszkańców powiatu zwoleńskiego o włączenie się w honorową zbiórkę krwi dla policjanta z Posterunku Policji w Kazanowie.

Nasz kolega policjant Grzegorz Bzikot uległ bardzo  poważnemu  wypadkowi. Obecnie przebywa w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, a krew dla Niego jest niezbędna do kolejnej operacji. Nie ważna jest grupa krwi oraz jej „Rh”.
Ważna jest Nasza postawa  i chęć pomocy innym.

Przyjdź w dniu 19 kwietnia br. (środa) do ambulansu RCKiK stojącego na parkingu przy Komendzie Powiatowej Policji w Zwoleniu, Pl. Jana Kochanowskiego 10 w godz. od 8.00 do 13.00 i zgłoś chęć oddania krwi. Poinformuj personel, że oddajesz krew dla nw. osoby:

„Grzegorz Bzikot – Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie”

Dajmy Grzegorzowi oraz  Jego  rodzinie wsparcie, nie  bądźmy obojętni. Dziś On potrzebuje pomocy, jutro Ty możesz jej potrzebować.

 

                                                                   Policjanci i pracownicy   

                                                        Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu

 

Krew można również oddać w regionalnych centrach poboru krwi ze wskazaniem osoby. W imieniu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Woj. Mazowieckiego w Radomiu zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich policjantek, policjantów, pracowników Policji i sympatyków o przyłączenie się do akcji.

Ze związkowym pozdrowieniem

Robert Król

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.